انتخابات

مدتیه بازار انتخابات گرم شده،چند سالی بود که دیگه برام بی تفاوت شده بود اومدن و رفتن آدما،از زمانی که آقای خاتمی اومد و برام باور قطعی شد مملکت ما نمی تونه دموکراسی واقعی وجود داشته باشه..

شاید تا زمانی که مذهب سایه اش روی سیاست افتاده و آدمای به ظاهر مذهبی به اسم دین هر قانون بی قانونی رو اجرا می کنند دموکراسی بوجود نیاد..هیچ وقت برام جا نیفتاد که مذهب و سیاست باید کنار هم باشن و این قانون اسلام هم سوالی شد کنار ١٠٠١ سوال بی جواب دیگه که پاسخشون فقط توجیهِ..

ولی اومدن احمدی نژاد بر سر قدرت نشون داد که اگه بخواهیم از اوضاع دلسرد بشیم و عقب بکشیم بلایی سر مملکت میاد که شاید هیچ وقت قابل جبران نباشه..همینطوری که الان این اتفاق افتاده و اوضاع روز به روز بدتر میشه..

شاید اگه شخص دیگه ای هم جای احمدی نژاد بیاد نتونه شرایط یه جامعه مدنی واقعی رو فراهم کنه ولی حداقل پایانیه بر اشتباهات این مرد عجیب ..

فکر می کنم اگه کسی امسال توی انتخابات شرکت نکنه به معنای واقعی کلمه به مملکت خیانت کرده هر چند این شرکت به این قیمت باشه که خیلی ها اونو به حساب خودشون بگذارن و تبلیغی باشه برای رژیم..

امیدوارم هیچ وقت شرایط باعث بوجود آمدن انقلابی مثل بیست سال پیش نشه که نتیجه اش چیزی جز تلف شدن یک نسل دیگه نیست ولی پله پله به یه جامعه مدنی برسیم جامعه ای که عدالت و شایسته سالاری توش حاکمه.

/ 8 نظر / 15 بازدید
علیرضا

باهات موافقم این مرد عجیب هنوز بعد از 4 سال داره ذوق میکنه که رییس جمهور شده اگه 4 سال دیگه باشه فکر می کنم...

امیرک

من که بی برو برگشت مطمن هستم میر حسین رای میاره

باران

سلام من تازه واردم به منم سر میزنی؟؟ [چشمک]

بانوی اردیبهشت

سلام آره! همیشه دارم به تمام حرفایی که اینجا نوشتی فکر میکنم! ولی نتیجه ای نداره! داره؟!

علیرضا

شمدونی خانوم چرا کم پیدا شدی بابا

رها

سلام.شمعدونی خانم من تازه واردم.وقت کردی سری بزن.مرسیییی

بانوی اردیبهشت

سلام خوبی؟ نیستی؟ چندین بار تا حالا سر زدم ولی همش همین پستت بوده! ایشالله که خوب باشی.[لبخند]

بانوی اردیبهشت

نوروز مبارک! http://banooyeordibehesht.persiangig.com/image/ritme%20baran/0.jpg یه سال گذشت!